Acorn Hand Forged Iron Speakeasy Grille Cover - 9" x 12"
Acorn Hand Forged Iron Speakeasy Grille Cover - 9" x 12" features heavy-duty iron bars that form a barrier over a door opening to help assure your personal safety. Black finish. Measurements are approximate and will vary with each piece due to the nature of hand-forged products. 12" x 9".
Specifications
| Brand | Acorn Manufacturing |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Finish | Black |
| Height | 12" |
| Material | Iron |
| Projection | 1" |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 9" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like