Aqua Vintage Concord Modern Cross Deck Mount Tub Faucet & Hand Shower
A touch of vintage charm alongside sleek, modern design come together in the Aqua Vintage Concord Modern Cross Deck Mount Tub Faucet & Hand Shower. As the perfect complement to your tub, this will complete your refined bathroom decorum with the help of its premium finish and telephone style hand shower. The Solid Brass construction also makes for a heavy, quality made product. Choice of six metal finishes.
Specifications
| Brand | Aqua Vintage |
| Center to Center | 6 15/16" |
| Height | 4 11/16" |
| Length | 9 5/16" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 6 15/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like