Aqua Vintage Concord Modern Cross Wall Mount Tub Faucet & Hand Shower
Aqua Vintage Concord Modern Cross Wall Mount Tub Faucet & Hand Shower is the perfect companion to your luxury bathtub. With sleek design, this will complete your refined bathroom decorum with the help of its premium finish and contemporarily styled handheld shower. The solid brass construction also makes for a heavy, quality made product. Choice of six finishes.
Specifications
| Brand | Aqua Vintage |
| Center to Center | 6 15/16" |
| Height | 11 15/16" |
| Length | 8 5/16" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 6 15/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like