Atlas Homewares Bradbury Appliance Pull
Update the look of your appliances and large cabinets with the Atlas Homewares Bradbury Appliance Pull. Ideal for modern and transitional decor. Choice of finishes. 21 1/16-in.
Specifications
| Base Diameter | 1 7/8" x 1 1/16" |
| Brand | Atlas Homewares |
| Length | 21 1/16" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 2" |
| Style | Industrial, Transitional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 11/16" |
| Boring | 18" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like