Atlas Homewares Maltese Pull
Atlas Homewares Maltese Pull brings vintage charm with its scroll design with beaded ends on a tapered bar handle. Pewter or Venetian Bronze finish. 5 inches.
Specifications
| Width | 15/16" |
| Brand | Atlas Homewares |
| Length | 5" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 1 1/8" |
| Style | Decorative, European, Olde World, Vintage |
| Unit of Measure | Each |
| Boring | 3" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like