Atlas Homewares Mandalay Square Knob
Atlas Homewares Mandalay Square Knob features a low pyramid profile with textured design. Made of a durable Zinc Alloy in choice of Champagne, Venetian Bronze, and Brushed Nickel. 1 1/4-inches long.
Specifications
| Base Diameter | 1/2" x 1/2" |
| Brand | Atlas Homewares |
| Length | 1 1/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 1 1/8" |
| Style | Decorative, Traditional, Transitional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 1/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like