Atlas Homewares St Michel Knob
Atlas Homewares St Michel Knob is a mushroom-shaped cabinet knob with scalloped edges, ball center, and engraved floral accents for old world charm. Made of Zinc. Pewter or Venetian Bronze finish.
Specifications
| Base Diameter | 1 1/2" |
| Brand | Atlas Homewares |
| Diameter | 1 1/2" |
| Length | 1 1/2" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 1" |
| Style | Decorative, European, Olde World, Vintage |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like