Barclay 31 1/2 Inch Freestanding Supply Lines - Cross Handle Stops
Barclay 31 1/2 Inch Freestanding Supply Lines - Cross Handle Stops features classic cross handles with porelain buttons. For use with wall mount faucets. Barclay provides all your bathroom needs from the principal essentials to elegantly inspired designer plumbing fixtures.
Specifications
| Additional Information | Note: 3 3/4" of Height is Under Floor |
| Additional Dimensions | Base Diameter: 2 3/4"; Offset Reach: 4 1/4" |
| Brand | Barclay Products |
| Diameter | 1" |
| Height | 31 7/8" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Per Pair |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like