Barclay 34 1/2 Inch Freestanding Supply Lines - Cross Handle Stops
Barclay 34 1/2 Inch Freestanding Supply Lines - Cross Handle Stops features classic cross handles with porelain buttons. For use with wall-mount faucets. Choice of popular finishes.
Specifications
| Additional Information | Note: 3 3/4" of Height is Under Floor |
| Additional Dimensions | Base Diameter: 2 3/4"; Offset Reach: 4 1/4" |
| Brand | Barclay Products |
| Diameter | 1" |
| Height | 34 3/4" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Per Pair |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like