Barclay 48 Inch Rectangular Shower Surround with Faucet
Barclay 48 Inch Rectangular Shower Surround with Faucet includes a riser, rectangular shower rod frame, and ceiling and wall support. Made of brass and offered in five finishes.
Specifications
| Additional Dimensions | Wall Support: 18"; Ceiling Support: 30" |
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | 3 3/8" |
| Height | 62" |
| Length | 48" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 24" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like