Barclay Anabel 555 Pedestal Lavatory Sink
Barclay Anabel 555 Pedestal Lavatory Sink is a smart new pedestal lavatory that will be a chic addition to your mid-size bath or half bath. Anabel's basin features a small triangular deck built into one side of the rim.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | Single Hole |
| Depth | 6 1/2" |
| Height | 32 3/8" |
| Length | 21 7/8" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 17 3/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like