Barclay Anabel 630 Pedestal Lavatory Sink
Barclay Anabel 630 Pedestal Lavatory Sink is a the perfect complement to today's bathroom with sleek pedestal, coupled with a contemporary curved basin. Constructed from durable vitreous china, this sink will stand the test of time and provide many years of use.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | Single Hole |
| Depth | 21" |
| Height | 33 1/4" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 25" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like