Barclay Antonio Cast Iron Roll Top Clawfoot Bath Tub
Envelop yourself in total serenity while you bathe shoulder deep in this luxurious Barclay Antonio Cast Iron Roll Top Clawfoot Bath Tub. Use with wall mounted faucets or hand held shower units. Requires a leg tub drain.
This item ships via truck freight. An additional $450.00 per piece will be calculated in shipping charges at checkout.
Specifications
| Additional Information | 36 Gallon Capacity |
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Height | 24" |
| Length | 54" |
| Material | Cast Iron |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 30 1/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like