Barclay Brocton Cast Iron Roll Top Clawfoot Bath Tub
Envelop yourself in total serenity while you bathe shoulder deep in luxury in this Barclay Brocton Cast Iron Roll Top Clawfoot Bath Tub with claw feet. 57 gallon capacity. 68 inches long.
This item ships via truck freight. An additional $450.00 per piece will be calculated in shipping charges at checkout.
Specifications
| Additional Information | 57 Gallon Capacity |
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Height | 24 3/4" |
| Length | 68" |
| Material | Cast Iron |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 30 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like