Barclay Caroline 450 Pedestal Lavatory Sink
Barclay Caroline 450 Pedestal Lavatory Sink sports a retro look to fit easily into a bathroom remodel. Upgrade to a fresh new sink without surrendering that nostalgic feel you've grown to love. Choice of hole configuration.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Depth | 14 5/8" |
| Height | 31 3/8" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 17 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like