Barclay Caroline 550 Pedestal Lavatory Sink
Barclay Caroline 550 Pedestal Lavatory Sink showcases a retro look to fit easily into a bathroom remodel. And, you can upgrade to a fresh new sink without surrendering that nostalgic feel you've grown to love. 21 3/4" Width X 17 3/4" Depth X 32 3/4" Height.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | Single Hole |
| Depth | 17 3/4" |
| Height | 32 3/4" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 21 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like