Barclay Ceres Acrylic Bath Tub with Integrated Drain & Overflow
Experience a sumptuous bath in Barclay Ceres Acrylic Bath Tub with Integrated Drain & Overflow with stylish deorative base. The acrylic freestanding tub is crafted according to Barclay's meticulously high standards of quality craftsmanship and is guaranteed to last for many years.
This item ships via truck freight. An additional $450.00 per piece will be calculated in shipping charges at checkout.
Specifications
| Additional Information | 66 Gallon Capacity |
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | No Holes |
| Color | White |
| Height | 23 3/4" |
| Length | 59" |
| Material | Acrylic |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 30 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like