Barclay Cervantes 70/30 Offset Double Stainless Farmhouse Kitchen Sink
Add convenience and style to your kitchen with this Barclay Cervantes 70/30 Offset Double Stainless Farmhouse Kitchen Sink. Featuring a large basin perfect for big clean-up jobs and food preparation, this sink will be a welcome addition to your kitchen. Matte Stainless finish.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 20 3/4" |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 10" |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 33" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like