Barclay Compact 450 Pedestal Lavatory Sink
Create a stunning new bath or re-invent your old bath with the stylish Barclay Compact 450 Pedestal Lavatory Sink. The Compact pedestal lavatory sink provides big style for that small space. Made of vitreous china. Height - 32 3/8 inches.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Depth | 5 5/8" |
| Height | 32 3/8" |
| Length | 17 3/4" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 14 1/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like