Barclay Compact Wall Hung Lavatory Sink
Smooth, curved front and contemporary design describe this Barclay Compact Wall Hung Lavatory Sink. Our 21" Compact wall-hung basin is available with 4 different faucet drilling options to accommodate your tastes.
Specifications
| Additional Information | Faucet Hole: 1 3/8" |
| Additional Dimensions | Basin Interior: 19 1/4" x 10 1/2" x 6" |
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Depth | 16 1/8" |
| Height | 7 1/2" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 21 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like