Barclay Diverter Faucet For Cast Iron Tub - Gooseneck Spout With Riser
This is an oversized item. An additional $20.00 per piece will be calculated in shipping charges at checkout.
A simple leg tub filler, enhanced with a gooseneck spout, porcelain lever handles and a shower head completes this functional yet stylish fixture.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Width | 11" |
| Finish | Polished Chrome |
| Height | 7" |
| Material | Brass |
| Projection | 3 3/4" |
| Unit of Measure | Each |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like