Barclay Donahue 30 Inch Single Stainless Undermount Kitchen Sink
Barclay Donahue 30 Inch Single Stainless Undermount Kitchen Sink is made of 16 gauge stainless steel construction for strenth and durability. Sound insulating coating and pads on the sides and bottom of the inside of the sink are installed for a quality and luxury use.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 18" |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 10" |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 30" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like