Barclay Eden 520 Pedestal Lavatory Sink
Barclay's Eden 520 Pedestal Lavatory is the ideal choice for bathrooms with a modern touch. Its sleek lines and contemporary design will provide a new addition to your bathroom which is sure to be appreciated. Constructed from durable vitreous china, this sink will provide many years of dependable use.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | Single Hole |
| Depth | 17" |
| Height | 32 1/4" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 20 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like