Barclay Elena 500 Pedestal Lavatory Sink
Elena will be a substantial presence in your bathroom decor. Barclay Elena 500 Pedestal Lavatory Sink features a rectangular basin with gently rounded corners that rests on a broad column.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | Single Hole |
| Height | 32 3/8" |
| Length | 19 3/4" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 18 1/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like