Barclay Flora Pedestal Lavatory Sink
Barclay's elite bath collection offers a style for every taste. The captivating style of our Barclay Flora Pedestal Lavatory Sink pedestal lavatory is enhanced with gently sculpted soap dishes. A smooth pedestal and single or triple faucet hole(s) complete this simple, yet elegant sink.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Height | 32 1/2" |
| Length | 24 1/2" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 18 1/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like