Barclay Genaro 29 Inch 70/30 Double Stainless Undermount Kitchen Sink
Barclay Genaro 29 Inch 70/30 Double Stainless Undermount Kitchen Sink features a smaller bowl perfect for food preparation and a larger bowl ideal for clean up. Constructed from durable 16 gauge stainless steel and sporting a matte finish.
Specifications
| Additional Information | Offset: 70/30 |
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 20" |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 10" |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 29" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like