Barclay Jenessa 33 Inch Double Stainless Undermount Kitchen Sink
Bring a modern edge into your kitchen with this Barclay Jenessa 33 Inch Double Stainless Undermount Kitchen Sink with two equal sized wells, zero radius corners, and an attractive matte finish. Constructed of the most durable 16 gauge stainless steel, it will withstand many years of service.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 20" |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 10" |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 33" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like