Barclay Lana 37 Inch Double Stainless Undermount Kitchen Sink
Bring a modern edge into your kitchen with this Barclay Lana 37 Inch Double Stainless Undermount Kitchen Sink featuring two equal sized wells and zero radius corners. Constructed of the most durable 16 gauge stainless steel, it will withstand many years of service.
This item ships via truck freight. An additional $250.00 per piece will be calculated in shipping charges at checkout.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 20" |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 10" |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 37" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like