Barclay Maxton Honed Moon White Marble Rectangle Vessel Sink
Barclay Maxton Honed Moon White Marble Rectangle Vessel Sink contemporary design in grorgeous honed moon white marble. Crafted according to our high standards of quality craftsmanship, this sink will furthermore stand the test of time, gracing your home for many years to come.
Specifications
| Additional Information | No Overflow |
| Additional Dimensions | Basin Interior: 17" x 11 5/8" x 4 1/4" |
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 12 3/4" |
| Height | 5 3/8" |
| Material | Marble |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 18" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like