Barclay Metropolitan 520 Pedestal Lavatory Sink
Bring that fabulous retro atmosphere to your bathroom with Barclay's Metropolitan 520 pedestal lavatory sink. This petite model brings big style to your small space.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Depth | 5 1/4" |
| Height | 33 7/8" |
| Length | 20 3/4" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 16 3/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like