Barclay Mistral 510 Pedestal Lavatory Sink
Mistral's sleek simple lines coordinate perfectly with today's modern designing trends. Our pedestal will always be in style with its sleek lines.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Height | 32 1/2" |
| Length | 20" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 15 1/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like