Barclay Orlando Acrylic Bath Tub with Integrated Drain & Overflow
Relax in style with this Barclay Orlando Acrylic Bath Tub with Integrated Drain & Overflow. Our high standards of quality craftsmanship furthermore ensure that this tub will grace your home for many satisfied years to come. 37 gallon capacity.
This item ships via truck freight. An additional $450.00 per piece will be calculated in shipping charges at checkout.
Specifications
| Additional Information | 37 Gallon Capacity; Integrated Overflow Slot |
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | No Holes |
| Color | White |
| Height | 23" |
| Length | 58 1/2" |
| Material | Acrylic |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 31 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like