Barclay Resort Corner Pedestal Lavatory Sink
Simple modern lines define this charming pedestal which will tuck into a corner of a bathroom. Revive your old bathroom with the sleek minimalist lines of our Resort pedestal lavatory sink in brilliant vitreous china.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Center to Center | Single Hole |
| Depth | 7" |
| Height | 31 3/8" |
| Length | 17 3/4" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 15 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like