Barclay Series 600 Pedestal Lavatory Sink
Revive your old bathroom with the sleek minimalist lines of our Barclay Series 600 Pedestal Lavatory Sink in brilliant vitreous china. Barclay's elite bath collection offers a style for every taste.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Depth | 16 3/4" |
| Height | 32" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 20 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like