Barclay Stanford 660 Pedestal Lavatory Sink
Barclay captures the charm of a bye-gone era with this Barclay Stanford 660 Pedestal Lavatory Sink with large basin, rolled edges, and raised back shelf. A square column pedestal completes the look. Made of Vitreous China.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 5 7/8" |
| Height | 35 3/4" |
| Length | 26" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 20 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like