Barclay Washington 650 Pedestal Lavatory Sink
Barclay Washington 650 Pedestal Lavatory Sink imparts a stately look for your bathroom with large rectangular basin with stacked rim and smooth wide pedestal. Basin Interior: 16" X 12"
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Depth | 7 1/2" |
| Height | 32 3/4" |
| Length | 25 5/8" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 19 7/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like