Barclay Washington 765 Pedestal Lavatory Sink
Barclay Washington 765 Pedestal Lavatory Sink showcases timeless elegance with a stylish large basin and wide smooth pedestal. Basin interior measure 20 x 14 inches. 7 1/4 inches deep. Vitreous china.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Color | White |
| Depth | 7 1/4" |
| Height | 33 1/2" |
| Length | 30" |
| Material | Vitreous China |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 21 1/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like