Barclay Wire Grid for Amanda Stainless Steel Sink
Add a measure of protection for the bottom of your sink with this Barclay Wire Grid for Amanda Stainless Steel Sink. Made of 304 grade stainless steel means durability. Grids are fashioned to accommodate 3-1/2" drains. Choice of four sizes.
Specifications
| Additional Dimensions | Drain Hole: 4 3/4" |
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 15 5/8" |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 1" |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like