Barclay Wire Grid for Donahue Stainless Steel Sink
Barclay Wire Grid for Donahue Stainless Steel Sink adds stylish protection for the bottom of your sink. 304 grade construction means durability. Grids are fashioned to accommodate 3-1/2" drains. 27 5/8" X 15 5/8"
Specifications
| Additional Dimensions | Drain Hole: 4 3/4" |
| Brand | Barclay Products |
| Depth | 15 5/8" |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 1" |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping | Usually Ships in 7-10 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 27 5/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like