Berenson Zurich Recessed Pull
This recessed Zurich pull is perfect for commercial spaces.
Specifications
| Base Diameter | 3 21/32" |
| Brand | Berenson Hardware |
| Depth | 1/2" |
| Length | 4 1/2" |
| Material | Brass |
| Projection | 1/8" |
| Style | Contemporary |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 11/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like