Carpe Diem Juliane Grace 149 Pull With Swarovski Crystals
Create a warm and inviting ambiance in any setting with the Juliane Grace collection of drawer pulls features genuine Swarovski crystals. Hand cast and finished one at a time, each piece is unique and no two will be exactly alike. Measurements are approximate.
Specifications
| Additional Information | Features genuine Swarovski crystals. |
| Brand | Carpe Diem |
| Boring | 4" |
| Length | 5 1/8" |
| Material | Lead Free Pewter |
| Projection | 1 1/4" |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like