Designs of Distinction 1 1/4 Inch x 4 Inch Height Square Ferrule
Designs of Distinction 1 1/4 Inch x 4 Inch Height Square Ferrules slide on to our Square Tapered Legs to finish the Urban and Contemporary design styles. The metal ferrules are offered in five metal finishes.
Specifications
| Brand | Designs of Distinction |
| Height | 4" |
| Length | 1 1/4" |
| Material | Metal |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 1/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like