Designs of Distinction 14 Inch Celtic Corbel
Add a touch of Irish charm to your design with this Designs of Distinction 14 Inch Celtic Corbel. Support and adorn your countertops, range hoods, shelving, and more using the classic Celtic Corbel. Establish a theme using other wood components from the Celtic Collection. Choice of six wood species.
Specifications
| Brand | Designs of Distinction |
| Finish | Unfinished |
| Height | 14" |
| Material | Wood |
| Projection | 7 1/8" |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 5 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like