Designs of Distinction 18" Perle Leg
The turned spheres on this Designs of Distinction 18" Perle Leg portray fun and playful motifs. This whimsical leg is offered in three wood species.
Specifications
| Bottom Diameter | 3/4" |
| Brand | Designs of Distinction |
| Diameter | 3 3/4" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 18" |
| Material | Wood |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Top Diameter | 3 3/4" |
| Unit of Measure | Each |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like