Designs of Distinction 2 x 35 1/4 Square Column - Tall Gold
Designs of Distinction 2 x 35 1/4 Square Column - Tall Gold is a classic square post with metal sleeve on the bottom. Square legs with metal sleeves give you the best of contemporary, urban, and industrial design. Choice of seven wood types.
Specifications
| Brand | Designs of Distinction |
| Finish | Gold |
| Height | 35 1/4" |
| Length | 2" |
| Material | Wood |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like