Designs of Distinction 3 x 10 Inch Leg with Chrome Sleeve
Designs of Distinction 3 x 10 Inch Leg with Chrome Sleeve is clean and simple, with a mix of materials. The square post has a Chrome sleeve that presents a contemorary or idustrial look. Six wood types.
Specifications
| Finish | Chrome |
| Height | 10" |
| Material | Wood, Metal |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 3" |
| Brand | Designs of Distinction |
| Depth | 3" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like