Designs of Distinction 5 Inch Chrome Square Corner Furniture Leg
Designs of Distinction 5 Inch Chrome Square Corner Furniture Leg is designed to support furniture-style and frameless cabinetry. With several styles of chrome finish feet to choose from, it's easy to give your kitchen a more urban and contemporary feel.
Specifications
| Additional Dimensions | Post Dimensions: 4 1/2" Height x 1" Square |
| Brand | Designs of Distinction |
| Height | 5" |
| Material | Metal |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like