Designs of Distinction 6 5/8 Inch Celtic Corbel
Support and adorn your countertops, mantels, shelving, and more using the Designs of Distinction 6 5/8 Inch Celtic Corbel. The Celtic Corbel's distinctive knotted pattern brings Irish Countryside appeal to mind. Establish a theme using other wood components from the Celtic Collection. Choice of six wood species.
Specifications
| Brand | Designs of Distinction |
| Finish | Unfinished |
| Height | 6 5/8" |
| Material | Wood |
| Projection | 3 7/8" |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 3 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like