Designs Of Distinction Craftsman Bun Foot
Complete your furniture project with this jug-shaped Craftsman Bun Foot by Designs of Distinction. Bun is 4 /2" tall x 3 5/8" in diameter and comes in five choices of wood - Cherry, Red Oak, Alder, Hard Maple and Paint Grade.
Specifications
| Unit of Measure | Each |
| Finish | Unfinished |
| Top Diameter | 3" |
| Brand | Designs Of Distinction |
| Diameter | 3 5/8" |
| Height | 4 1/2" |
| Material | Wood |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
You May Also Like