Designs Of Distinction English Country Double Square Column Island Leg
The Designs Of Distinction English Country Double Square Column Island Leg is a beautiful choice for your country kitchen or other projects. Choice of several woods, this 35 1/4" leg is ideal for kitchen islands, cabinetry, entryways, room dividers, vanities, and sinks.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Finish | Unfinished |
| Top Block Length | 6" |
| Unit of Measure | Each |
| Depth | 3 3/4" |
| Height | 35 1/4" |
| Material | Wood |
| Brand | Designs Of Distinction |
| Width | 3 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like